Türkiye

Biz kimiz?

2022 yılında etkinlik yönetimini yeniden şekillendirme misyonuyla Türkiye’de faaliyete geçmiştir. AA Events Türkiye’de sunduğu destekler ve şeffaf yaklaşımı ile hem eğlence sektörü pastasını büyütmek hem de üretilen içerikleri uluslararası pazara sunmayı hedeflemektedir. Azerbaycan’da her anlamda deneyim ve güven üzerine kurulan profesyonel yaklaşımlarla kendini kanıtlayan AA Events, aynı başarı ve istikrarı yeni evinde de devam ettirmektedir.

 

Etkinliklerimiz

Alessandro Safina – 25 Kasım İstanbul Zorlu Center / 27 Kasım Ankara Congresium

Küçük yaştan itibaren müziğe karşı tutkulu olan Alessandro Safina’nın ailesinin operaya olan hayranlığı onu da etkilemiştir. 17 yaşında Floransa konservatuarında eğitim almaya başlamış ve birkaç yıl sonra Avrupa’nın en iyi müzik tiyatrolarında solo sahne almıştır. 1989’da Uluslararası Kati Ricciarelli Vokal Yarışması’nı birincilikle kazanmasıyla “La Boheme”, “The Barber of Seville”, “The Elixir of Love”, “Rusalka”, “Eugene Onegin” gibi operalarda başrolde yer almıştır. Safina’nın eşsizliği, doğal sesi ve yaratıcılığı onu uluslararası platformda tanınan bir sanatçı haline getirmiştir. Opera aryalarını seslendirirken hayali klasik sanatı herkes için anlaşılır hale getirmek olduğunu belirtmiştir. Bunun sonucunda kendisinin de tanımıyla pop müzik, akademik vokal, soul ve müzikalin bir araya geldiği yeni bir müzik tarzı doğmuştur; “opera rock”.

 

Rhythm of the Dance – 4 Kasım İstanbul TİM Show Center/ 5 Kasım Ankara Congresium / 6 Kasım Bursa AKKM Merinos

Geleneksel dans ve müziği en güncel sahne teknolojisiyle birleştiren bu iki saatlik dans ve müzik ziyafeti, izleyicileri çağlar boyunca heyecan verici, enerji dolu bir zaman yolculuğuna çıkarıyor.
Dünyanın en popüler ve en yoğun İrlandalı step dans gösterisi, uluslararası olarak derecelendirildi. Dünya çapında eleştirmenler ve izleyiciler arasında başarılı oldu. Rhythm of the Dance şehrinize geldiğinde bu deneyimi paylaştığınızdan emin olmalısınız. 50 ülkede 7 milyon insan tarafından beğenerek izlenilmektedir.

Gunel Aghazada

Genel Müdür / General Manager

Helin Ege Tok

Proje Yöneticisi / Project Manager

Hot Line
close slider

We at A+A Group of Companies believe that everyone has the right to speak up about wrongdoing and stay safe. Our commitment to integrity and compliance with all laws and regulations preserves and enhances our long-term business success, reputation and employee retention.

Our Hot Line is available 24 hours a day, seven days a week. Please make a selection below to submit a new report or to follow up on an existing report that has already been submitted. All issues will be investigated and you will receive feedback as appropriate.
Policy